Seznam produktů dodavatele Směr, v.d.

Výrobní družstvo Směr, založené v roce 1952, je tradičním českým výrobcem hraček a výrobků z plastických hmot, zapsaným svými výrobky i sloganem “Směle ber značku Směr!“ ve vědomí několika generací.

Současné aktivity firmy jsou rozděleny do tří oblastí :

Výroba a prodej hraček a polytechnických stavebnic. Výrobní a prodejní sortiment je vybírán s důrazem na výchovnou funkci hraček v oblasti rozvoje dovednosti a pozitivně kreativní. V kolekci proto nejsou žádné zbraně, s výjimkou modelů letadel a lodí v jejichž sortimentu firma patří k hlavním evropským výrobcům

Dodávky plastových folií , odnosných tašek a sáčků. Folie k balení potravin i jiných výrobků, sypkých nebo tekutých, jsou dodávány s potiskem podle individuálního zadání zákazníka. Totéž platí pro výrobu odnosných tašek, sloužících převážně k reklamním účelům. Specializujeme se na malá množství i tiskově náročných motivů.

Výroba plastových dílů a výrobků pro průmysl. Zakázková výroba plastových dílů je služba, kterou naše firma poskytuje zákazníkům z mnoha oborů, v různých stupních komplikovanosti: výroba jednotlivých dílů, výroba dílů a jejich kompletace

Díly jsou vyráběny na nástrojích zákazníka technologiemi vstřikování, vyfukování a extruze profilů. Naše firma ručí za řádné uložení, běžnou údržbu a konzervaci nástrojů a rovněž za to, že díly z nástroje zákazníka nebudou dodávány nikomu jinému.

z oficiálních stránek smer.cz

Značky

Stavebnice Teifoc


Školní set
  Dostupný
  Školní set

  Teifoc Školní Set

  Teifoc
  502
  1 941,00 Kč
  Teifoc Školní set 502. Kreativní stavebnice v praktickém balení. Vhodná především do pracovních skupin ve škole nebo zájmových kroužcích. Obsahuje pracovní materiál pro 8 studentů.
  Zobrazení 1-1 z 1 položek
  Produkt byl přidán do seznamu přání
  Produkt by přidán do porovnání

  Tento web používá Cookies?

  Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas.