Vážíme si spolupráce s Vámi,

Vaše spokojenost před, během i po samotném nákupu je naším prvořadým cílem. Snaha na sobě neustále pracovat je naší důležitou součástí, aby byl zákazník opravdu spokojený. Nákupem pro nás spolupráce s Vámi nekončí, ale naopak začíná. Věříme, že k dosažení Vaší spokojenosti vede pouze zodpovědná, slušná a poctivá každodenní práce. Náš  e-shop má ambice  trvalého rozvoje  a zlepšování sortimentu  a  kvality nabízených produktů se zodpovědností  směrem k Vaší  spokojenosti.


Dovolte mi se ve zkratce  představit . V roce 2010 jsem se dohodl z dovozcem dětských stavebnic, na dalším prodeji . Vzhledem k tomu, že jsem byl zaměstnán jediná možná cesta byla internet, e-shop. V roce 2012 jsem otevřel www.teifoc.cz a www.teifoc.sk. Po roce, kdy se člověk rozkoukává, zkouší možné nemožné, jsem to chtěl "zabalit". Avšak  jak to v životě  bývá, usmálo se  na mě  štěstí  a   začalo  se  dařit, dostal jsem se na první stranu na Googlu, vytrvalost a poctivá práce se vyplatila. V roce 2014 jsem otevřel e-shop www.montisystem.eu. Nejvzdálenější objednávka byla až z Austrálie.


Po těchto zkušenostech již vím, že pouze slušnost, vytrvalost a poctivá práce je to nejdůležitější pro dobré vztahy mezi mnou a Vámi. Jen tak se  dá  dělat dobrý  obchod.

Petr Divíšek

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt by přidán do porovnání

Tento web používá Cookies?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas.